Masy Krytyczne 2018

Opublikowano: poniedziałek, 26 listopad 2018 20:50

30 11 18 Zapraszamy na 153 Częstochowską Masę Krytyczną. Najbliższy piątek, 30 listopada o 18:00 na Placu Biegańskiego. Przybywajcie!!!

Masowicze pokażcie siłę!!! Postanowiliśmy wesprzeć rehabilitację Pana Ryszarda Szurkowskiego, który w dniu 10 czerwca tego roku uległ bardzo poważnemu wypadkowi podczas wyścigu mastersów w Niemczech. Nasz Mistrz Świata i Medalista Olimpijski przeszedł dwie operacje kręgosłupa oraz operację rekonstrukcji twarzy. Teraz walczy o powrót do zdrowia.
W związku z tym na najbliższych dwóch Masach: listopadowej - która już w piątek 30 - i grudniowej będzie można pokazać swoje dobre serce i wrzucić coś do puszki. Oprócz tego oczywiście dołożymy kilka banknotów z naszych zapasów. DAJMY CZADU!!!
Środki wraz z listem od Masowiczów przekażemy po Nowym Roku na oficjalne konto bankowe podmiotu organizującego pomoc dla Pana Ryszarda.

Chyba mróz dziś wygrał...
W 153 Częstochowskiej Masie Krytycznej jechało 20 osób. Przed rozpoczęciem Masy rozpoczęliśmy zbiórkę środków na pomoc w rehabilitacji Pana Ryszarda Szurkowskiego, który zmaga się z trudami powrotu do zdrowia po ciężkim wypadku podczas wyścigu mastersów w Niemczech. Pomimo niewielkiej liczby 20 masowiczów zebraliśmy 111 zł. Zbiórka będzie kontynuowana na Masie w grudniu, a i z masowej kasy dorzucimy kilka stówek i myślę, że uzbiera się pokaźna sumka. Trzeba pomóc Mistrzowi. Do zobaczenia w grudniu rowerowi, hojni Mikołaje z dobrymi serduszkami. Do zobaczenia 28 grudnia....... liczymy na Was :) :)